Strona o grze Dark Colony

Nawigacja
HOME
DOWNLOAD
FORUM
SQUAD
GALERIA
RECENZJA GRY
NAGRANE POTYCZKI
FILMIKI
KAMPANIA TAARÓW
KAMPANIA LUDZI
KODY I TRICKI
FAQ
OSTATNIE KOMENTARZE
LINKI
SZUKAJ
KONTAKT
CHCĘ POMÓC
DC Multiplayer
MULTIPLAYER CLIENT
ONLINE STATE
INSTALLATION FAQ
PLAY ONLINE FAQ
TURNIEJ LUTY 2009
REGULAMIN
FAZA GRUPOWA
Jupiter Mod 0.3
OGÓLNIE
LUDZIE
GRAYOWIE
DOWNLOAD
Edytor map 1.2
O EDYTORZE
PORADNIK
DOWNLOAD
Download
Popularne:
Dark Colony 1.1 E... 13397
DC Patch 1.01 Eng... 6658
Dark Colony Multi... 5833
Dark Colony Remak... 4548
DC - CD Rom fix 4493

Ostatnio dodane:
Ozi_ns Kampania l... 284
Kampania Oziego v... 2915
DC ozi_ns campaig... 330
Dark Colony Multi... 509
Instrukcja gry (p... 474

Pliki pobrano 83259 razy
Galeria
Prace DC2 PRE-AL
1. DCR ALPHA1
Prace: 100%
2. DCR ALPHA2
Prace: 100%
3. DCR ALPHA3
Prace: 56%
Testy: 53%
Użytkownicy Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 2,556
Nieaktywowany Użytkownik: 2106
Najnowszy Użytkownik: gombi ----
Ostatnio widziani
maranta Poland 4 dni
ozi_ns Poland32 tygodnie
jamiesmudge ----38 tygodnie
RustyCLWK Korea, South40 tygodnie
Williamjoype ----46 tygodnie
gombi ----57 tygodnie
marek_buum Poland61 tygodnie
Mcin Poland62 tygodnie
erwins ----62 tygodnie
asddsa Romania75 tygodnie
galczi ----85 tygodnie
kashtan Poland92 tygodnie
Polymyst Afghanistan101 tygodnie
qrob Poland102 tygodnie
RedCode Poland105 tygodnie
Send donation

Progress:
2022-04
20222022
100% [100/100] EUR
2023-04
20232023
33% [50/150] EUR
2024-04
20232023
36% [27/75] EUR

Zobacz Temat
Strona o grze Dark Colony | Kampania Oziego | Pomoce
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Gra siÄ™ zawiesza
pg6754 Poland
Użytkownik
Postów: 15
TROOPER



Data rejestracji: 02.05.10
Dodane dnia 08-03-2012 22:37
Witam smiley Mam problem z kampanią ludzi w Kampanii Oziego. Misja "Dziwny sygnał" wiesza się w momencie gdy przychodzi wsparcie, w trakcie lub na końcu jego wyładowania na ląd. Nie pomogło ustawienie aplikacji by uruchamiała się jako administrator czy w trybie zgodności z innym systemem. Mam Windows 7 Professional x64 SP1. Nawet zainstalowałem sobie na maszynie wirtualnej Windows 2000 Pro SP4 mając nadzieję, że tam pójdzie, ale niestety to samo się dzieje. Escape jedynie mi zostaje i restart gry co mogę robić w nieskończoność. Czy jest jakiś sposób żeby do tego nie dochodziło? Grało mi się z dużą przyjemnością a tu taki krach... ;| Pozdro smiley z góry dzięki za pomoc smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
ozi_ns Poland
Użytkownik
SQUAD
Avatar Użytkownika

Postów: 299
COLONEL



Miejscowość: Nowy Sącz
Data rejestracji: 03.02.09
Dodane dnia 09-03-2012 14:22
dziwna sprawa mam ten sam system i nie mam takiego problemu
zrób tak: uruchom ją jeszcze raz, następnie kiedy się zawiesi naciskaj Enter powinno wywalić cię do pulpitu. WejdĽ do folderu gry i zerknij do pliku error.txt i podaj mi jego treść. Ten problem jest zapewne związany z twoim komputerem.


New campaign...
Progress: completed

Download:
LINK -Mission Pack v1.2

LINK -Edytor map v1.2

[img]http://images43.fotosik.pl/341/60cfa2d86fd8467a.jpg[/img]
7533501 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
Mcin Poland
Użytkownik
Postów: 136
MAJOR



Data rejestracji: 23.01.10
Dodane dnia 09-03-2012 18:40
A może po prostu zrobił w czasie misji coś, czego zrobić nie powinien. Nie ta kolejność czy cuś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
ozi_ns Poland
Użytkownik
SQUAD
Avatar Użytkownika

Postów: 299
COLONEL



Miejscowość: Nowy Sącz
Data rejestracji: 03.02.09
Dodane dnia 09-03-2012 20:26
dlatego chce poznać treść pliku error. zawsze może być coś co przeoczyłem, aczkolwiek pracując nad kampanią starałem się przewidywać różnorodne zagrania więc wykonywania bez kolejności raczej nie zawini. Ponadto pracując nad kampanią starałem się sprawić aby przechodzenie jej kilka razy nie było monotonne, dlatego niektóre misje można przejść na kilka sposobów(przykładowo misja 2 tarrów możemy wykonać zlecone przez rebeliantów zadanie lub zwyczajnie podjąć walkę z nimi i przedostać się siłą, drugim urozmaiceniem jest fakt że niektóre nasze zagrania powodują różne wydarzenia (w niektórych misjach są poumieszczane na mapie punkty które powodują zmianę miejsca, czasu lub składu desantu). W misji ludzi "zdrada" (w tej co dostajemy prototyp jednostki reaper 2) ilość jednostek blokujących przejście zależy od tego ile uda się nam wojska uratować z przygotowanej przez marrusa zasadzki. Jest jeszcze wiele innych urozmaiceń ale nie będę wszystkich wymieniał. Jak widzisz starałem się urozmaicić grę, a co za tym idzie jej skrypty są zawiłe i losowe, więc przy wielu próbach przejścia (jak napisał pg) rzekomo wadliwy skrypt przynajmniej raz nie został by aktywowany, a prawdopodobieństwo wykonywania tych samych ruchów o tym samym momencie gry jest znikome.

Oczywiście jeśli skrypt został aktywowany przed zapisaniem gry to w momencie wczytania jest już aktywny, więc jedynie ponowne rozegranie misji = losowość skryptu


New campaign...
Progress: completed

Download:
LINK -Mission Pack v1.2

LINK -Edytor map v1.2

[img]http://images43.fotosik.pl/341/60cfa2d86fd8467a.jpg[/img]
Edytowane przez ozi_ns dnia 09-03-2012 20:26
7533501 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
pg6754 Poland
Użytkownik
Postów: 15
TROOPER



Data rejestracji: 02.05.10
Dodane dnia 09-03-2012 23:11
assert failure, file mobiles.c line 291 (gs->number_of_objects < MAX_OBJECTS)
To jest treść błędu i chyba wiem o co chodzi - gdy przychodzi wsparcie to wyładowuje się za duża liczba jednostek niż wynosi limit i występuje błąd. Ale może się mylę.
Przechodziłem tą misję tak jak należy: pierwsze rozwaliłem te nadajniki, od razu wysłałem Exploiterów do Petry i usiłowałem kontrolować dokąd się dało teren żeby ulepszyć swoje jednostki i narobić wojska oraz przygotować bazę do obrony - ufole czuły respekt, bo się nawet wiele nie zbliżali. Niestety zabili mi komandora ale został przywrócony. Na początku misji rozwaliłem też zdrowe nadajniki ufoli zlokalizowane na dole mapy, w prawym i lewym jej rogu. Nie wiem czy da się inaczej to rozegrać - napór wroga szybko się zwiększa, zresztą on sam się ulepsza i trudniej go pokonać, a Petry jest mało i dość daleko się znajduje. Zapisałem grę na chwilę przed wyładowaniem wsparcia.
A jeszcze co do przechodzenia pierwszej misji ludzi - przeszedłem ją po którejś tam próbie ale nie tak jak jest zalecone: ominąłem dolną, lewą część mapy, odkryłem bazę i wróciłem do tego rejonu i też go przeszedłem. Misja była wygrana ale się zdziwiłem bo to była jednak porażka, choć wszystko co trzeba zrobiłem. Ale to taka mała dygresja smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
ozi_ns Poland
Użytkownik
SQUAD
Avatar Użytkownika

Postów: 299
COLONEL



Miejscowość: Nowy Sącz
Data rejestracji: 03.02.09
Dodane dnia 10-03-2012 00:34
Spotkałem już ten problem kiedyśsmiley spróbuj zagrać misję od nowa bo najprawdopodobniej jest coś nie tak z save nie wiem dlaczego się tak dzieje bo fakt faktem przekroczenie limitu w mojej kampanii to norma a ten błąd jest wyjątkowo rzadko spotykany, miałem tylko dwa przypadki tego błędu i jest on związany również z czymś głębiej w kodzie gry- kiedyś po wielokrotnym ale to naprawdę wielokrotnym uruchomieniu gry( podstawowej wersji gry bez dodatków) zawieszało mi ją podczas ładowania dowolnej mapy co dziwniejsze nie pomagała reinstalacja gry w tej samej lokacji (nawet po wcześniejszym jej usunięciu), pomogła dopiero instalacja gry w innym miejscu. Po raz drugi usłyszałem o nim od Komando DC (mój najbardziej zawzięty tester oraz kiedyś jeden z najbardziej aktywnych graczy w dc), podczas testowania miał dokładnie ten sam problem co ja opisałem (nie ładowało misji) również pomogła instalacja w innej lokacji.

O ile mnie pamięć nie mili to rozwalenie tych nadajników zmniejsza lub całkiem zatrzymuje część desantów.
Co do misji 1 to teoretycznie można w ten sposób ją wykonać jednakże czas misji jest ograniczonysmiley tak że jest to chyba nie wykonalne i prawdopodobnie przegrałeś bo dogonił cię limit czasusmiley Więc tak jak mówiłem starałem się przewidywać niekonwencjonalne zagraniasmiley

Wracając do twojego problemu jak już wspomniałem zalecam zagranie misji od nowa bo może być uszkodzony plik save, jeśli to nie pomoże to instalacja w innym folderze lub w ostateczności zwyczajnie wyśle ci save do następnej misji.


New campaign...
Progress: completed

Download:
LINK -Mission Pack v1.2

LINK -Edytor map v1.2

[img]http://images43.fotosik.pl/341/60cfa2d86fd8467a.jpg[/img]
Edytowane przez ozi_ns dnia 10-03-2012 00:38
7533501 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
pg6754 Poland
Użytkownik
Postów: 15
TROOPER



Data rejestracji: 02.05.10
Dodane dnia 10-03-2012 01:51
Dobra smiley dziś jeszcze rozegram tą misję po przeniesieniu gry na inny dysk. Dam znać czy się poprawiło. Pozdro i dzięki za pomoc smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
pg6754 Poland
Użytkownik
Postów: 15
TROOPER



Data rejestracji: 02.05.10
Dodane dnia 10-03-2012 22:21
Niestety przeniesienie gry nic nie dało. Dalej gra się wiesza. Prosiłbym o save z początku następnej misji jeśli można smiley i jeszcze zapytam o DC2 - czy możliwe jest by powstał? Kiedyś Dark Colony to była moja ulubiona gra, obecnie wracam do niej z sentymentem. Byłbym uradowany gdyby DC2 powstało smiley pozdro smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
pg6754 Poland
Użytkownik
Postów: 15
TROOPER



Data rejestracji: 02.05.10
Dodane dnia 10-03-2012 22:23
Jeszcze jedno żeby było jasne - przeszedłem tą misję włączając swój save i póĽniej od nowa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Gra siÄ™ zawiesza
ozi_ns Poland
Użytkownik
SQUAD
Avatar Użytkownika

Postów: 299
COLONEL



Miejscowość: Nowy Sącz
Data rejestracji: 03.02.09
Dodane dnia 11-03-2012 13:30
kurcze szkoda naprawdę nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, bo ani ja podczas testów ani osoby które już przeszły kampanię ni miały tego problemu.
podaj e-mail bo nie bardzo chce się załącznik dodać


Jeśli chodzi o DC 2 to również chciał bym aby powstało, niestety na pisaniu gier się nie znam. Jedynie mógłbym zaoferować pracę nad modelami 3d do gry bo obecnie to jest moja pasja. I bardzo chętnie bym przy takim projekcie pracował.


New campaign...
Progress: completed

Download:
LINK -Mission Pack v1.2

LINK -Edytor map v1.2

[img]http://images43.fotosik.pl/341/60cfa2d86fd8467a.jpg[/img]
Edytowane przez ozi_ns dnia 11-03-2012 13:39
7533501 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Reklama Google
Język\Language
Polski Polish English English
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sieci Radmin VPN
Sieci:
DarkColony.pl


(download Radmin VPN)

Zasady gry w Sieci
Obecny adres IP
18.221.208.183
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ozi_ns Poland 10/09/2023 00:07
Avatar Użytkownika spróbuj na nowo wgrać grę. Zaliczyłem plansze 3 razy każdorazowo zmieniając taktykę i żdnego błedu.

ozi_ns Poland 10/09/2023 00:05
Avatar Użytkownika Jedyne co wtedy ma miejsce to zmiana pory dnia. w tej misji skrypty są tylko na podstawie czasu wiec twoje działania nie mogą powodować błedu.

maranta Poland 05/09/2023 18:34
Avatar Użytkownika Lol... jak dropbox to zrobił XD

maranta Poland 05/09/2023 18:33
Avatar Użytkownika https://www.dropbox.com/s
cl/fi/gnlwekxgrxopf7p9gbv
4a/2023-08-14-09-50-16.mp
4?rlkey=59bleyiwt3iva1d6y
taxmfap1&dl=0


ozi_ns Poland 05/09/2023 00:00
Avatar Użytkownika coś nie tak z linkiem bo jest do zdjęcia

Archiwum
Muza z DC i DC:CW
Aby rozpocząć odtwarzanie kliknij poniższy guzik:

Copyright © 2009


7034636 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.19 © 2003-2005
Theme DarkColony V 1.0 by Maranta